Semiramida Klub Sportowy
Semiramida
Klub Sportowy

Klub Sportowy Semiramida osobowość prawną posiada od dn. 09.04.2009 r. Założony przez trenera i prezesa klubu Cezarego Rzepnickiego.

Nasz K.S Semiramida jest rodowitym klubem który wywodzi się ze sportów walki ( kickboxingu i boksu) w naszym pięknie położonym nad rzeką Narew Pułtusku. Więcej o naszym mieście na stronie: www.pultusk.pl

UKS Semiramida to nie tylko treningi na salach to organizacja obozów , zgrupowań letnich jak i zimowych , Gal zawodowych oraz tyrniejów krajowych jak i międzynarodowych w kickboxingu i boksie . To także poazay , wystapienia harytatywne oraz seminaria ze sportowcami , trenerami o szczególnej renomie w swej dziedzinie .

Z dniem 15 listopada 2007 r. wstąpiliśmy do Polskiego Związku Sportu Budo.

Z dniem 9 lutego 2007 r. wstąpiliśmy do PZK-B i nawiązaliśmy współpracę.

Z dniem 24.03.2011 zrzeszyliśmy się w Polskim Związku Bokserskim .

Z dniem 16.03.2012 Wstąpienie do WKA World Kickboxing and Karate Association – Polska

Z dniem: 05.05.2012 Wstąpienie do WFMC-Polska World Fightsport & Martial Arts Council i podpisanie porozumienia z Prezydentem WFMC, Akkus Isa

Z dniem 01.09.2017 Wstapienie do WMOZSG Warszawsko Mazowieckiego Okręgowego Związku Sportów Gimnastycznych

Klub Sportowy Semiramida czynie wspiera i pomaga placówkom, klubom w różnego rodzaju zmaganiach sportowych, a w szczególności Specjalnemu Ośrodkowi Szkolno-Wychowawczemu im. Anny KarłowiczPułtusku i działającą w niej Sekcję Sportową „ISKRA” Olimpiad Specjalnych.

Celem klubu, jest rozwój i rozpowszechnianie m.in. tych dyscypin którymi się zajmujemy. Naszym celem jest również zachęcenie jak największej liczby rodziców i dzieci do aktywnego stylu życia. W naszych sekcjach zwracamy uwagę nie tylko na samą naukę danych dyscyplin sportowych, ale również na kształtowanie charakteru, uczenie zdrowej rywalizacji, trenowanie z pasją i wykuwanie prawdziwych talentów. Dlatego też dążymy do tego, aby nasze dzieci z grup zaawansowanych uczestniczyły w prestiżowych zawodach rangi krajowej i międzynarodowej. W takich warunkach hartuje się stal.

Kamera
on-line